Společnost Donaldson je vedoucím celosvětovým dodavatelem filtračních systémů a jejich výměnných částí.
Byla založena v roce 1915 v USA. Celosvětově zaměstnává přes 13 tis.zaměstnanců ve více jak 36 výrobních závodech.
Donaldson slouží zákazníkům průmyslových a motorových trhů, počínaje odprašovacími zařízeními, výrobou elektrické energie, přes speciální filtrace, průmyslové kompresory, vzduchové filtry pro těžká nákladní vozidla.
V České republice působí Donaldson ve dvou výrobních závodech - v Kadani a Klášterci nad Ohří, a obchodní kancelář je v Praze.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních dat dle nařízení č. 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně osobních údajů. O vymazání údajů po 30 dnech od odeslání životopisu lze zažádat písemně.

Více na www.donaldson.com

Quality Engineer

Co vás čeká:

• Komunikace se zákazníky – řešení specifických požadavků, řízení zákaznických reklamací, zpracování a předkládání PPAPů ke schválení, účast při zákaznických auditech
• Komunikace s dodavateli – schvalování PPAPů, řízení reklamací, provádění auditů, rozvoj dodavatelů
• Audity - příprava, spolupráce při externí certifikaci a zákaznických auditech, provádění interních auditů
• Dosahování kvalitativních cílů, provádění interních školení, stanovování a validace nápravných a preventivních opatření, využívání nástrojů kvality v praxi
• Zavádění nových projektů/výrobků z hlediska kvality
• Analýzy dat, reporting, zlepšování procesů
• Tvorba, implementace, rozvoj a udržování integrovaného systému (Q, H&S, EMS, EnMS), vč. podpory ostatních oddělení
• Denní operativa (řešení aktuálních otázek v oblasti kvality)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• VŠ nebo SŠ technického směru + min.1 rok praxe na obdobné pozici (zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou)
• Znalost norem ISO 9001, IATF 16949
• Znalost statistických metod (SPC, MSA), nástrojů kvality (Pareto, FMEA, 8D report, Ishikawa diagramy, 5Why), PPAP, APQP
• Pokročilá znalost AJ slovem i písmem (každodenní komunikace)
• Znalost práce na PC - MS Office
• Znalosti z oblasti výroby plastů výhodou
• Schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu

Nabízíme Vám:

  • čtvrtletní bonusy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den
  • příspěvek na dojížděni
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké akce
  • výhodný zaměstnanecký program Vodafone

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 11, 431 51  Klášterec nad Ohří-Vernéřov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

DONALDSON

Kontakt

DONALDSON
Kateřina Sklenářová